Blon Z300

Blons Z300

BLON Z300 ieliekamo austiņu cena ir tikai 35 ASV dolāri, taču ļaujiet man jums pateikt, ka tās ir izsmalcināti izstrādātas. Tas ir vienkārši ievērojams! Korpuss ir izgatavots no cinka sakausējuma, ar tumši zilu krāsu un zelta pūķa rakstu uz virsmas. Interesanti, ka austiņas jūtas nedaudz teksturētas un pieskaroties siltas. Tas padara tos neticami ērtus valkāšanai, un jūs tos gandrīz nejūtat savās ausīs. Uzliekot tos, jūs pārsteigs komplektācijā iekļautais augstākās kvalitātes kabelis, kas izgatavots no attīrīta vara un kura garums ir 1,2 metri. Ir vērts pieminēt, ka nesen iegādājos 60 ASV dolāru kabeli savām dārgākajām austiņām. Pārsteidzoši, ka 35 ASV dolāru austiņu komplektācijā iekļautais kabelis izskatās un izklausās daudz labāk nekā dārgākais.

Austiņām ir 3,5 mm savienotāja kabelis, taču, ja jums ir nepieciešams cits savienotājs jūsu īpašajām vajadzībām, varat pasūtīt austiņas ar citu savienotāju, izmantojot aprakstā sniegto saiti. Kabelis ir aprīkots ar iepriekš izveidotiem ausu āķiem, kas atvieglo tā nēsāšanu. Austiņas ērti iegulst ausīs, nekas netraucē un neizkrīt. Tas patiešām ir ērts risinājums, un, ievietojot austiņas ausīs, jūs vienkārši iegrimstat mūzikā un dažu sekunžu laikā gandrīz aizmirstat, ka tās nēsājat. It kā tie pazūd, un iekšā rezonē tikai mūzika. Korpusā ir 10 mm silikona draiveris, kas nodrošina pilnvērtīgu hi-fi skaņas reproducēšanu ar frekvencēm no 20 līdz 20 000 Hz. Austiņu pretestība ir 28 omi, un jutība ir 115 dB.


Vēlos atgādināt, ka šīs austiņas maksā tikai 35 USD, tomēr to skaņas un uzbūves kvalitāte ir pavisam citā līmenī. Ja kāds man iedotu šīs austiņas aklai pārbaudei, es novērtētu to uzbūves kvalitāti ar 100 USD vai varbūt pat 120 USD. Lūk, cik satriecoši tie izskatās un cik ērti tie ir. Iepakojumā atradīsit pašas austiņas, 1,2 metrus augstas tīrības pakāpes vara kabeli, kā jau minēju iepriekš. Pēc izvēles varat pasūtīt kabeli ar citu savienotāju, ne vienmēr ar 3,5 mm ligzdu. Komplektācijā ietilpst arī seši silikona ausu uzgaļu pāri austiņu pielāgošanai jūsu ausīm un grezna pārnēsāšanas somiņa ar zīmola logotipu. Maciņa ir patiesi izgatavota no dabīga materiāla, un tai ir apburošs lina aromāts. Man jāsaka, tas ir absolūti fantastiski!

BLON Z300 austiņas klausījos gan ar telefonu, gan datoru. Lai patiesi izceltu labāko no šīm austiņām, ieteicams izmantot ārējo DAC un austiņu pastiprinātāju. Es izmantoju Fiio KA3, kas tiek uzskatīts par sākuma līmeni, taču tas bija vairāk nekā pietiekami, lai austiņas patiešām spīdētu.


Es nevaru piekrist emuāru autoriem, kuri BLON Z300 skaņu apzīmē kā neitrālu. Puiši, šī skaņa nav neitrāla. Pēc brīža es paskaidrošu, kāpēc es tā domāju. Šajās austiņās klausījos dažādus mūzikas žanrus — repu, hip-hopu, popu, džezu, vokālu, instrumentālo mūziku, simfonisko mūziku. Protams, man tās bija jātestē ar savām iecienītākajām Rammstein trasēm, un ziniet ko? Šīs austiņas darbojas īpaši labi pat šādos žanros.


Neskatoties uz pieņemamo cenu, kas ir tikai 35 USD, šo austiņu impulsa reakcija ir ārkārtīgi augsta. Tiem ir laba fāzes linearitāte un tie ir diezgan ātri, nodrošinot izcilu detaļu un skaņas reproducēšanu. Klausoties smago mūziku, piemēram, metālu, varat pamanīt nelielu basa faktūras vienkāršojumu. Tomēr, mani draugi, šī vienkāršošana ir piedodama, ņemot vērā faktu, ka šīs austiņas maksā tikai 35 USD, un tām ir tik pārsteidzošs kabelis, kas izskatās dārgāks nekā patiesībā. Es teiktu, ka šī kabeļa vērtība ir aptuveni 50 USD, taču tas ir iekļauts austiņu komplektā bez maksas.

Runājot par skaņu, tā nav neitrāla. Pirmkārt, šīm austiņām ir nedaudz paaugstināts bass, taču tas tiek darīts, lai kompensētu cilvēka auss nepietiekamo jutību šajā diapazonā. Viņiem ir arī neliels paaugstinājums augstās frekvencēs noteiktos punktos. Klausoties ar skaļuma līmeni līdz vidējam, tas ir ļoti labi, jo pat ar zemāku skaļumu jūs varat dzirdēt visu - zemos, vidējos un augstos. Tomēr, manuprāt, pārsniedzot vidējā skaļuma slieksni, ir pārāk daudz basu un augsto toņu. Kad skaņas spiediens sasniedz 80-90 decibelus un mūzika jau ir skaļa, jūs sākat to dzirdēt pārāk spilgti un skaidri.


Bet tas atkal ir mans viedoklis. Iespējams, ka daži cilvēki izbaudīs šāda veida skaņu. Tā kā austiņas ir izstrādātas ar šo skaņojumu, visticamāk, šī skaņa patiks daudziem. Vidējo diapazonu skaņu var raksturot kā ļoti artikulētu un nedaudz uz priekšu vērstu, bet ne tik izteikti paaugstinātu kā basu un augsto toni. Skaņas laukums šajās austiņās drīzāk atgādina panorāmu, nevis dziļu, slāņveida skatuvi. Tomēr tajā pašā laikā jūs varat viegli dzirdēt 3-4 šķietamus skaņas avotus. Klausoties mūziku ar šīm austiņām, šīs mazās 35 $ vērtās austiņas, kas ir skaisti izgatavotas, noteikti var saukt par vidējas klases "hi-fi" pieredzi. Kad jūs sākat dzirdēt šķietamus skaņas avotus, puiši, tā ir fantastiska skaņa, un, apkopojot visu, ko esmu teicis, es jums pateikšu, kāpēc šī skaņa nav neitrāla. Tas mirdz ar augstām frekvencēm; tie ir nedaudz paaugstināti. Tātad, tā nav neitrāla skaņa; tas ir enerģisks, dinamisks un dinamisks. Šai skaņai ir paaugstināts bass. Tāpēc es nevaru nosaukt šo skaņu par neitrālu; tas vienkārši neatbilst definīcijai. Šī uzsvērtā skaņa ir enerģiska, dzīvīga un sagādā prieku. Un, klausoties mūziku ar šīm austiņām, jūs patiešām vēlaties dejot. Kāpēc ne? Un tas viss par cenu 35 USD. Lieliska uzbūves kvalitāte, iekļauts fantastisks augstas tīrības vara kabelis. Pat ja jums nepatīk skaņa (par ko es šaubos), varat to iegādāties tikai par kabeli, kas patiesībā ir daudz vairāk vērts nekā visa pakete, kas pārdota par 35 USD.

✅ 🛒 Blons Z300

✅ 🛒 DD Audio veikals

✅ 🛒 Linsoul veikals

📺 Video versija

Atpakaļ uz emuāru

Atstājiet savu komentāru