OneOdio Monitor 60 Hi-Res headphones

OneOdio Monitor 60 augstas izšķirtspējas austiņas


Uzņēmums OneOdio apgalvo, ka viņu Monitor 60 austiņas ir lieliski piemērotas dīdžejiem un audiofiliem. Es nevaru runāt par dīdžejiem, bet es noteikti varu galvot par audiofiliem. Iedziļināsimies un redzēsim, vai tas atbilst patiesībai. Vai tiešām tā ir?

OneOdio Monitor 60 austiņas tiek piegādātas elegantā melnā kastē ar izcilu sajūtu. Kastītē ir lepni attēlots Hi-Res logotips, kas ir glīti novietots stūrī. Kopumā iepakojums atstāj apburošu un patiesi izcilu iespaidu. Kastītes iekšpusē atradīsit pašas austiņas, trīs dažāda garuma vadu pārus ar dažādiem spraudņiem un diezgan pievilcīgu pārnēsāšanas maciņu šīm austiņām.


Lūk, kur notiek burvība. Pavelkot auduma cilni, jūs atverat kastīti, lai atklātu skatu. Iepriekš minētie vadi ir glīti sakārtoti, un tur, tieši jūsu priekšā, ir pārnēsāšanas maciņa, ko rotā uzņēmuma logotips. Tas ir diezgan ērti.


Turpinot, austiņu uzbūves kvalitāte ir diezgan iespaidīga. Neskatoties uz to, ka šīs apskates brīdī to cena bija tikai 76 eiro, tie ir izgatavoti, domājot par kvalitāti. Tie ir izgatavoti no ABS plastmasas. Galvas lentes, protams, ir regulējamas. Galvas saišu iekšpusē ir metāls, kas, iespējams, pastiprina galvas lentes izturību. Galvas saiti rotā uzraksts "OneOdio" un uzņēmuma logotips, kas izgatavots no mīksta materiāla, iespējams, eko-ādas. Austiņu ausu spilventiņi ir diezgan biezi un man atgādina Sony MDR-XB1000 austiņu spilventiņus – tās bija lieliskas austiņas. Ausu kausus var pārvietot dažādos virzienos un salocīt uz augšu, padarot tos viegli pārnēsājamus. Austiņām ir divas ligzdas: 6.35 un 3.5. Tas nozīmē, ka varat savienot vadu ar jebkura veida spraudni. Viens savdabīgs aspekts ir tas, ka 3.5 savienotājs var būt piemērots jebkura veida, taču tas šeit netiks pievienots. Pirmkārt, tas ir dziļi iegremdēts, un, otrkārt, savienotājam ir noteikti īpaši iegriezumi un tamlīdzīgi. Kopumā vislabāk ir izmantot oriģinālos vadus vai atrast veidu, kā pielāgot savu. Austiņām ir grezns izskats. Faktiski uz tām esošā sieta dēļ var rasties maldīgs priekšstats, ka tās ir austiņas ar atvērtu aizmuguri. Tomēr patiesībā šis siets ir tīri dekoratīvs, un tam nav nekādas ietekmes uz to, vai austiņas ir atvērtas vai aizvērtas.

Austiņu kreisās un labās puses marķējums ir patīkams pārsteigums. Mūžīgā dilemma izdomāt, kura ir labā un kura ir kreisā, ir atrisināta. Turklāt uz austiņām ir dublēti uzraksti "kreisais" un "labais", kas ir diezgan ērti, tos uzliekot. Austiņas ir mīkstas, ērtas un mājīgas. Tie neizdara spiedienu, neizraisa diskomfortu. Tie nedaudz slāpē apkārtējos trokšņus.


Iekļautajiem vadiem ir vidēja ražošanas kvalitāte. Tie nav luksusa vadi, taču tie nav arī lētākie, kas bieži tiek piegādāti ar budžeta produktiem. Interesanti, ka austiņas ir aprīkotas ar 50 mm draiveriem ar neodīma magnētiem. Katrai ausij, protams, savs dzinis. Austiņu frekvences diapazons ir no 20 Hz līdz 40 000 Hz. Kā jau minēju, tie ir sertificēti Hi-Res. Austiņu pretestība ir 32 omi, un to jutība ir 110 decibeli. Tas nozīmē, ka austiņas nav īpaši prasīgas attiecībā uz pastiprinātāja jaudu. Es pārbaudīju šīs austiņas, savienojot tās ar savu mobilo tālruni, izmantojot FiiO KA3 DAC/amp . Šis mazais DAC/pastiprinātājs nodrošina pietiekamu jaudu, lai pilnībā vadītu šīs diezgan lielās austiņas.

Kopumā budžeta modeļos reti var atrast 50 mm draiverus. Parasti budžeta austiņām ir 30 mm vai ne vairāk kā 40 mm draiveri. Tomēr šeit mums ir pilni 50 mm. Tam šajās austiņās vajadzētu nodrošināt daudz basu. Un, ziniet, runājot par skaņu, man tās bija jāsalīdzina ar savām HIFiMAN HEXX droop edition austiņām. Neticamas sakritības dēļ tieši aizvakar es pavadīju visu vakaru, klausoties savās HIFiMAN HEXX droop edition austiņās un, protams, izmantoju savu mazo FiiO KA3 DAC/pastiprinātāju. Es to biju savienojis ar savu telefonu. Tad vakar vakarā pavisam negaidīti saņēmu OneOdio Monitor 60 austiņas, kuras man atsūtīja no Ķīnas. Viņi ieradās apmēram divas nedēļas pēc pasūtījuma veikšanas.

Uzlieku OneOdio Monitor 60 austiņas, sāku atskaņot mūziku, un tur ir – skaņa! Gandrīz tieši tāpat kā Hi-Fi Man droop Edition, kas agrāk maksāja (nu, tas vairs nav pieejams), mazumtirdzniecībā apmēram 350 eiro. Vai varat iedomāties? Tā ir vairāk nekā pieckārtīga cenas atšķirība, ja nemaldos. Nu, apmēram pieckārtīgi.


Ļaujiet man aprakstīt skaņu jums. Pirmā lieta, kas jūs pārsteidz, klausoties OneOdio Monitor 60 austiņas, ir siltums un komforts, kas ir sava veida caurulei līdzīga skaņa. Citiem vārdiem sakot, tie izklausās pilnībā analogi, aptverot visu frekvenču spektru, kā norādīts specifikācijās – no 20 Hz līdz 40 kHz. Tiesa, es nedzirdu, ko viņi atveido pie 40 000 Hz, piedodiet, es neesmu sikspārnis. Bet bass šeit ir plašs, skaidrs, izteikts un brīnišķīgs. Es teiktu, ka basa ātrums ir nedaudz aizkavēts, līdzīgi kā Denon produktos. Tas nav pārāk ātrs, bet tajā pašā laikā tas neliedz tam būt artikulētam un spēcīgam.

Vokālais diapazons tiek atskaņots lieliski. Ļoti izteikta, skaidra, skaista, caurspīdīga un pilnīgi dabiska. Augstās frekvences, šķīvji un visas pārējās nianses – dažādi šalkoņi, atbalsojumi – tiek apstrādātas precīzi, skaidri un izteikti. Nu, gluži kā HIFiMAN HEXX droop edition. Viss izklausās tieši tāpat. Izņemot divas lietas.


Skatuvei šeit ir pietiekams dziļums, labi slāņains un daudzpakāpju. Ir dziļums un slāņu sajūta. Jūs dzirdat priekšplānu, fonu un pat trešo, ja tas ir ierakstā – varat uztvert šķietamos skaņas avotus. Viss ir savās vietās. Bet, runājot par telpisko dimensiju, ko uztverat OneOdio Monitor 60 salīdzinājumā ar plakanām magnētiskajām austiņām ar atvērtu aizmuguri, tas ir nedaudz samazināts. Tomēr, dārgie cilvēki, ir pilnīgi nepareizi veikt šādu salīdzinājumu, jo atvērtās un aizvērtās austiņas pēc būtības izklausās atšķirīgi. Austiņām ar atvērtu aizmuguri ir vairāk ietilpības. Būtībā tie izklausās gluži kā plakana magnētika, taču ar nedaudz samazinātu telpisko dimensiju. Taču es nevaru apgalvot, ka šī telpiskums ir neadekvāts. Tas ir brīnišķīgi. Un, ja ņem vērā to cenu – 76 eiro šīs apskates laikā –, tas ir vienkārši pārsteidzoši.


Otrs aspekts ir mikrodetalizēšana. Tas var pilnībā neapmierināt audiofilus. Tikai nedaudz, burtiski, vienu soli zemāk mikrodetaļās salīdzinājumā ar HIFiMAN HEXX droop izdevumu. Bet cilvēki, atgriezīsimies pie cenas jautājuma. 76 eiro un 350 eiro. Tā ir pieckārtīga cenas atšķirība. Skaņas kvalitātes atšķirība ir tikai viens solis. Un, ļaujiet man jums pateikt, lai sasniegtu šādu mikrodetaļu līmeni ar HIFiMAN HEXX droop edition, tie ir jāpievieno nevis šim 99 eiro FiiO KA3 DAC/pastiprinātājam, ja pareizi atceros, bet gan konkrētam Hi- END pastiprinātājs. Tikai tad jūs patiesi izjutīsit šo skaņu. Bet, mani draugi, šeit cenas un skaņas kvalitātes kombinācija ir vienkārši ārkārtēja.


Nobeigumā jāsaka, ka OneOdio ir izdevies lēkt augstāk un tālāk ar Monitor 60 austiņām. Lūk, recepte: uzticama un funkcionāla šasija, augstas kvalitātes 50 mm draiveris, kas atskaņo visu audio spektru. Šīs austiņas patiešām spēj nodrošināt augstu Hi-Fi skaņas kvalitāti, kas iepriecinās gandrīz jebkuru audiofilu. Iespējams, audiofili ārkārtīgi augstā līmenī varētu palaist garām nelielu detaļu. Bet man personīgi mikrodetaļai nav izšķirošas nozīmes. Skaņa ir fantastiska neatkarīgi no tā – silta, ērta un patīkama.


Es gandrīz aizmirsu pieminēt vēl vienu izcilu Monitor 60 austiņu iezīmi. Ar tiem varat koplietot skaņu. Kamēr viena ligzda kalpo kā ieeja, otra darbojas kā izeja. Tātad, skatoties filmas vai klausoties mūziku, varat kopīgot skaņu ar savu draugu vai otru pusi. Tā ir fantastiska īpašība!

Pasūtiet OneOdio Monitor 60, izmantojot saiti aprakstā, ja vēlaties izbaudīt augstu Hi-Fi skaņas kvalitāti par neticami saprātīgu cenu. Kanāla "Premium Hi-Fi" abonenti, pasūtot no oficiālās vietnes, saņem 20% atlaidi. Lai izmantotu atlaidi, ievadiet aprakstā norādīto reklāmas kodu. Un tas arī viss, mani draugi. Līdz brīdim, kad mēs atkal tiksimies!

✅🛒 Aliexpress: https://s.click.aliexpress.com/e/_DlvGekB

✅🛒 AMZN: https://amzn.to/3QAKgVi

✅🛒 Oficiālais veikals: https://www.oneodio.com/products/monitor-60-professional-monitor-headphones-hi-res-audio

🎁20% atlaide kodam, ko izmanto tikai oficiālajai vietnei: ONE20%SP🎁

Atpakaļ uz emuāru

Atstājiet savu komentāru