Reflector Audio Square 2

Reflector Audio Square 2

Sveicieni, draugi!
Šodien, kā solīts visu nedēļu, pastāstīšu par Reflector Audio Square 2 skaļruņiem. Šis fāzu lineārais skaļrunis izskatās neparasti un izklausās ārkārtīgi precīzi! Daži skatītāji uzminēja pareizi! Šeit ir 5 radiatori. Bet bija varianti: 4 un pat 6! Paldies par aktīviem, draugi!


Pa perimetru ir četri 5 collu vidēja basa draiveri 5W430. Katra kustīgā masa ir tikai 8 grami. Katra nominālā jauda ir 80 vati. Viss kopā - 320 vati. Maksimālai atskaņošanas precizitātei un kropļojumu samazināšanai Reflector Audio ierobežo strāvas padevi līdz 250 vatiem visam vidējo basu kvartetam.

Balss spoles diametrs ir 1 colla, un tā ir izgatavota no vara, lai nodrošinātu linearitāti un pastāvīgu jaudu. Skaļruņa materiāls ir polipropilēns. Citiem vārdiem sakot, tie ir piemēroti jebkuriem laikapstākļiem! Taču neaizmirstiet, ka skaļruņi joprojām ir studijas klases – lietošanai iekštelpās vai mājās. Ferīta magnēts.
Caurums pa vidu zemfrekvences skaļrunim - komentētāji sauca īpaši izveidoto un aprēķināto tauri augstas veiktspējas tweetera novietošanai. Reflector Audio Square 2 tiek izmantots HF1440 draiveris, kura maksimālā jauda ir 240 vati. Tas saņem ne vairāk kā 25 vatus. Tātad, pat ar lielu vēlmi, tas neizdegs.


Diafragmas materiāls: ketona polimērs. Diafragmas forma: Gredzens! Reflector Audio ir atteicies no kupolveida diafragmu izmantošanas nekontrolējamu kropļojumu dēļ.


HF1440 gredzena diafragma nodrošina vienmērīgu frekvences reakciju. Nopietna jaudas rezerve, atgādinu, ka pie 240 vatu jaudas tweeter tiek padoti tikai 25 vati, nodrošinot uzticamu un ilgstošu radiatora darbību neprātīgi ilgu laiku.
Un tagad jautājums nākamajai nedēļai:
Vai Reflector Audio Square 2 ir slēgts vai basa reflekss skaļrunis?
Starp citu, jūs varat apskatīt, klausīties un pat pieskarties Reflector Audio Square 2 PremiumHIFI studijā .
Tas ir viss. Lai skaņas spēks ir ar jums.

Atpakaļ uz emuāru

Atstājiet savu komentāru