Atmaksas politika

Teksts partulkots automatiski

Ja esat mainījis savas domas vai vienkārši jūsu PremiumHIFI produkts jums nav piemērots, varat atgriezties pie mums 30 dienu laikā pēc saņemšanas.

Tomēr, kamēr jūs izlemjat, vai paturēt pirkumus, jums ir likumā noteikts pienākums rūpēties par precēm saprātīgi. Tāpēc, lūdzu, pārliecinieties, ka nesabojājat preces (vai iepakojumu) un, ja vēlaties kaut ko atgriezt, lai tas pie mums nonāktu ideālā stāvoklī.

Ja neesat saprātīgi parūpējies par precēm, kamēr tās atrodas jūsu īpašumā vai atgriežot tās, vai ja esat atgriezis pirkumu pēc 14 dienām (izņemot preces ar defektiem), mēs paturam tiesības nepiedāvāt jums pilnu naudas atmaksu. . Tā vietā mēs varam atgriezt jūsu pirkumu jums.

Mēs nepieņemam atpakaļ nolietotas, lietotas, mainītas vai bojātas preces. Mēs, iespējams, nevarēsim jums izsniegt naudas atmaksu, ja preces vērtība ir samazinājusies kāda jūsu darbības dēļ;

Tas izslēdz tālāk norādīto.

Valkātas
Ātri bojājošas preces
Preces, kas ir aizzīmogotas higiēnas vai veselības aizsardzības nolūkos, ja tās nav aizzīmogotas (ja vien šīs preces nav bijušas bojātas vai bojātas, piegādājot jums vai ir piegādātas nepareizi)
Bijušie displeja vienumi, kas tika pārdoti kā tādi, kādi tie ir
Ar kosmētiskām nepilnībām
Visām atgrieztajām precēm jābūt nelietotām, oriģinālajā iepakojumā, ar kvīti vai pasūtījuma apstiprinājumu.

Par precēm esat atbildīgs līdz brīdim, kad tās nonāk mūsu noliktavā, tāpēc pārliecinieties, ka tās ir pareizi iesaiņotas un saglabājiet pasta izdevumu apliecinošu dokumentu. PremiumHIFI neuzņemas atbildību par atgrieztajām pakām, kas mums nav piegādātas.

Šī atmaksas politika attiecas uz šādiem pirkumiem:

Tiešsaistē no www.premiumhifi.lv
Veikalā veiktie pasūtījumi
Atgriezties uz veikalu (Latvijas Republika)

Veikalā pirkuma vai mazu preču, piemēram, kabeļu un austiņu, tiešsaistes pasūtījuma atgriešana veikalā ir vienkārša; viss, kas jums jādara, ir paņemt līdzi sekojošo:

Jūsu prece nelietotā un tālākpārdošanā stāvoklī
Jūsu kvīts vai pasūtījuma apstiprinājums
Maksājumu karte, kuru izmantojāt pirkumam vai pasūtījuma veikšanai
Atgriezties caur kolekciju

Mēs saprotam, ka var būt sarežģīti atgriezt veikalā lielākas preces, kas pasūtītas tiešsaistē. Šādos gadījumos mēs varam organizēt jūsu atgriešanu, izmantojot savākšanu.

Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, un viņi ar prieku palīdzēs. Mēs varam pieprasīt, lai jūs iepakotu produktu pirms savākšanas, lai nodrošinātu, ka to var droši atgriezties mūsu noliktavā.

Produktu atgriešana, ko piegādājis kāds no mūsu trešās puses piegādātājiem

Daži no mūsu pārdotajiem produktiem tiek tieši izsūtīti no mūsu piegādātājiem. Ja jūsu pasūtījumu piegādāja trešā puse, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, un viņi ar prieku palīdzēs. Mēs varam pieprasīt, lai jūs iepakotu produktu pirms savākšanas, lai nodrošinātu, ka to var droši atgriezt.

Laiks apstrādāt atmaksu

Atmaksas saņemšanas laiks ir atkarīgs no tā, kad un kā prece tika atgriezta.

Atgriešana veikalā — atmaksa parādīsies jūsu kontā 5–14 dienu laikā.
Atgriešana, izmantojot kolekciju — lūdzu, uzgaidiet līdz 14 dienām, līdz tas tiks parādīts jūsu kontā, tiklīdz jūsu preces ir savāktas.
Visas atmaksas tiks veiktas atpakaļ, izmantojot sākotnējo maksājuma veidu.

Biržas

Mēs apmainīsim jūsu preci(-es) 14 dienu laikā, ja tās ir nelietotas un ir tālākpārdošanas stāvoklī un jums ir kvīts vai pasūtījuma apstiprinājums. Tas izslēgs iepriekš uzskaitītās preces, ja vien tās nav bojātas.

Bojāti produkti

Ja jūsu precei rodas defekts 14 dienu laikā pēc tās iegādes vai saņemšanas, mēs piedāvāsim pilnu naudas atmaksu vai apmaiņu. Ja iegādājāties preci veikalā, lūdzu, atgrieziet preci veikalā.
Ja pasūtījums tiek veikts tiešsaistē, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, kas ar prieku noorganizēs atgriešanu vai nomaiņu.